Tatiliniz için ufak dokunuşlar!

Dalaman, Göcek, Sarıgerme ve Dalyan bölgesinde yer alan apart otel konseptin de, aile otelleri ve geniş aile otel konaklamaların da ilk tercih edilen tesisimiz, doğa ve havuz manzarası eşliğinde, konseptinde yer alan 1+1 geniş Süit daireleriyle, yeşillikler içersin de siz ve sevdiklerinize ikinci bir ev atmosferini yaşatmak için oluşturuldu.

Bölgedeki tek yeni yapı inşasıyla ve son teknoloji ürünleriyle her türlü ihtiyacınızı karşılayacak şekilde tasarlanan 1+1 Suit dairelerimiz 2 yetişkin, 2 çocuk konaklayabilir.

Suit dairelerimiz bir yatak odası, bir adet salon, mutfak, geniş balkon, bir adet banyo ve eksiksiz düzenlenen ihtiyaçlarınız, aile tatilinin huzurunu yaşatmaktadır.

Kuş sesleri eşliğinde, geniş balkonlarınızda edeceğiniz kahvaltının siz ve sevdiklerinize vereceği huzur, tatilinizin unutulmazları arasında yer alacaktır.

Her şey düşünüldü!

2 kişilik yatak ve baza, ebeveyn odası için 3 kapaklı Gardrop ve 2 Komidin, Plastik balkon masası ve 6 Sandalye, Yemek masası ve 6 Sandalye, Ütü ve ütü masası, 3’lü Zigon sehpa, Elektrikli süpürge, Elektrikli su ısıtıcısı, 6 kişilik L şeklinde koltuk (Açıldığında 2 kişilik yatak olabilir 1 adet banyo ve el havlusu, Çöp kovası, 6 kişilik Yemek takımı, Tencere tava takımı, Çatal kaşık bıçak vs , Su ve çay bardakları, 4 adet Kılıflı yastık, 1 çift kişilik Çarşaf ve yorgan, 2adet Pike, 2 adet alez su geçirmez, Camlara güneşlik ve tül, 80 ekran tv, Buz dolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Set üstü ocak ve Tüp, Ocak üstü aspiratör, 3 Klima bulunmaktadır.