Tatiliniz için yeni dekorlar

Dalaman Piramit Butik Apart Otel, konseptin de yer alan 2+1 geniş süit dairelerimiz, geniş aileler için dekore edilmiş, tatilinizi unutulmaz kılacak ekstra küçük bir dokunuşa sahiptir.

Havuz ve doğa manzaralı dairelerimiz, geniş balkonları, konforu ön planda tutulan odaları, sevdiklerinizle ikinci bir ev atmosferini yaşamanız için oluşturuldu.

Bölgedeki tek yeni yapı inşasıyla ve son teknoloji ürünleriyle her türlü ihtiyacınızı karşılayacak şekilde tasarlanan 2+1 Suit dairelerimiz, 4 yetişkin ve 2 çocuk konaklayabilir.

Suit dairelerimiz 2 yatak odası, bir adet salon, mutfak, geniş balkon ,iki adet banyo ve eksiksiz düzenlenen ihtiyaçlarınız aile tatilinin huzurunu yaşatmaktadır.

Doğa manzarası eşliğinde geniş balkonlarınızda dilerseniz kendi hazırladığınız sabah kahvaltısında çayınızı yudumlar, dilerseniz kuş sesleri içersin de kitaplarınızı okuyabilirsiniz.

Her şey düşünüldü!

İki kişilik yatak ve baza, ebeveyn odası için 3 kapaklı Gardrop ve 2 Komidin, Çocuk Odası iki tek kişilik yatak ve Gardrop, Plastik balkon masası ve Sandalye, Yemek masası ve 6 Sandalye, Ütü ve ütü masası, 3’lü Zigon sehpa, Elektrikli süpürge, Elektrikli su ısıtıcısı, 2 adet tek kişilik Baza ve yatak, 6 kişilik L şeklinde koltuk. Açıldığında 2 kişilik yatak olabilir), Çocuk odası için 3 kapaklı Gardrop ve 1 Komidin,2 adet banyo ve el havlusu, Çöp kovası, 6 kişilik Yemek takımı, Tencere tava takımı, Çatal kaşık bıçak vs , Su ve çay bardakları, 4 adet Kılıflı yastık, 1 çift 2 tek kişilik Çarşaf ve yorgan, 3 adet Pike, 3 adet Alez su geçirmez, Camlara güneşlik ve tül, 80 ekran tv, Buz dolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Set üstü ocak ve Tüp, Ocak üstü aspiratör, 3 Klima
bulunmaktadır.