Daire Satış

Piramit Butik Apart

Tamamen kısa dönem kiralamaya yönelik apart konseptinde ve konut tapulu yeni projemizde iş ortağımız olmaya ne dersiniz?

Kira geliri ülkemizde düzenli gelir sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihidir. ‘’Piramit Apart’’ sizlere yüksek kira getirisi ile yepyeni bir dönem sunmaktadır…

 

Garanti kira sözleşmesi;

1+1 daireler için aylık 700 TL yıllık 8.400 TL – 3 yıllık kira garanti sözleşmesi, 2+1 daireler için aylık 800 TL yıllık 9.600 TL – 3 yıllık kira garanti sözleşmesi yapılacaktır. Yıllık garanti kira artış oranında TÜFE baz alınır. Aşağıda yer alan tahmini kira getiri tablolarında da görüleceği üzere, dairelerin yıllık kira kazançları garanti edilen miktardan çok daha fazladır. Ama her halukarda daire sahiplerine yıllık kazanç kira sözleşmeleri ile garanti edilmektedir.

Tahmini yıllık kira gelirleri;

Kiralanmak için işletmeye bırakılan dairelerin geliri havuza aktarılır. Daire sahiplerinin ödemeleri bu havuzdan yapılır. Yani sizin daireniz kiralanmasa bile havuzdan hisseniz oranında payınızı alırsınız.

Sisteme katılan daire sahipleri özel bir uygulama sayesinde havuzda toplanan tüm parayı ve kendi payına düşen bedeli anlık olarak görebileceklerdir. Havuzdan pay dağıtımı aylık olarak yapılacaktır.

İşletme sizin dairenizin cirosunun %50’sini almaktadır. Bu %50’ye güvenlik, temizlik, resepsiyon, bahçe ve havuz bakım, elektrik-su-internet faturaları, işletmenin vergisi, reklam harcamaları, Sarıgerme plajına ve Sarsala koyuna haftada 4 gün servis hizmeti ile işletmenin kârı dahildir. Daire malikine de cironun %50’si kalmaktadır.

 

Piramit Apart detaylı bilgiler;

  • 2+1 dairelerde; iki kişilik yatak ve baza, ebeveyn odası için 3 kapaklı gardrop ve 2 komidin, plastik balkon masası ve 6 sandalye, yemek masası ve 6 sandalye, ütü ve ütü masası, 3 lü zigon sehpa, elektrikli süpürge, elektrikli su ısıtıcısı, 2 adet tek kişilik baza ve yatak,Açılabilir Koltuk (Açıldığında 2 kişilik yatak olabilir ), çoçuk odası için 3 kapaklı gardrop ve 1 komidin, 3 adet banyo ve el havlusu, çöp kovası, 6 kişilik yemek takımı, tencere tava takımı, çatal kaşık bıçak vs., su ve çay bardakları, 4 adet kılıflı yastık, 1 çift 2 tek kişilik çarşaf ve yorgan, 3 adet pike, 3 adet alez su geçirmez, camlara güneşlik ve tül, 80 ekran tv, buz dolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, set üstü ocak ve tüp, ocak üstü aspiratör, 3 klima
  • 1+1 dairelerde; iki kişilik yatak ve baza, ebeveyn odası için 3 kapaklı gardrop ve 2 komidin, plastik balkon masası ve 4 sandalye, yemek masası ve 4 sandalye, ütü ve ütü masası, 3 lü zigon sehpa, elektrikli süpürge, elektrikli su ısıtıcısı, Açılabilir Koltuk (Açıldığında 2 kişilik yatak olabilir ), 2 adet banyo ve el havlusu, çöp kovası, 4 kişilik yemek takımı, tencere tava takımı, çatal kaşık bıçak vs., su ve çay bardakları, 2 adet kılıflı yastık, 1 çift kişilik çarşaf ve yorgan, 1 adet pike, 1 adet alez su geçirmez, camlara güneşlik ve tül, 80 ekran tv, buz dolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, set üstü ocak ve tüp, ocak üstü aspiratör, 2 klima
  • 19×7 metre havuz, çocuk havuzu, oyun parkı, açık hava jimnastik aletleri, kamelyalar
  • Site etrafında üstü sarmaşık kaplı, 2 metre genişliğinde yarısı kauçuk yarısı kilitli parke taşı yürüme yolu
  • Site etrafında yarım metrede bir limon çam ağaçları
  • Elektrikli Termosifon sıcak su ihtiyacınızı her mevsim karşılayabilmektedir.
  • Site etrafında gece görüşlü 24 saat kayıt yapan güvenlik kameraları