KAHVALTI VE AKŞAM YEMEĞİ ODA FİYATINA DAHİL MİDİR?

Hayır. Tesisimiz Suit Apart Daire kiralama şeklinde hizmet vermektedir. Misafir konakladıkları süit dairelerinde tüm ihtiyaçlarını karşılayacak modern mutfak konseptiyle tüm mutfak malzeme ve gereçler mevcut bulunmaktadır. Bunun dışında dilerseniz ekstra kahvaltı fiyatı ile kahvaltı servisi alabilirsiniz.

VERGİLER ODA FİYATINA DAHİL MİDİR?

Evet vergiler apart süit daire fiyatına dahildir.

İPTAL POLİTİKASI NEDİR?

Giriş gününden en az 2 gün önce yapılan rezervasyon iptali herhangi bir cezaya tabi değildir. Aksi takdirde, 1 gecelik konaklama ücreti, size rezervasyonu kullanmama ücreti olarak fatura edilecektir.

GERİ ÖDEMESİZ - ÖN ÖDEMELİ REZERVASYONLAR İPTAL EDİLEBİLİR Mİ?

Hayır, ön ödemeli-geri ödemesiz rezervasyonlar iptal edilemez ya da değiştirilemez. İptal, değişiklik veya rezervasyonun kullanılmaması durumunda rezervasyonun toplam tutarı veya belirli bir kısmı tarafınıza iade edilmeyecektir.

NAKİT ÖDEMELER İÇİN İNDİRİM MEVCUT MUDUR?

Evet %5 indirim mevcuttur.

PİRAMİT APART’DA OTOPARK VAR MI?

Evet, ücretsiz olarak park edebilirsiniz.

2+1 SUIT DAİRELERDE KAÇ KİŞİ KONAKLAYABİLİR?

2+1 Suit dairelerde bir adet iki kişilik aile yatağı, bir adet iki tek yataklı çocuk odası ve açılabilir yatak olan L koltuk bulunmaktadır. Toplam 4 yetişkin + iki çocuk konaklayabilir.

1+1 SUİT DAİRELERDE KAÇ KİŞİ KONAKLAYABİLİR?

1+1 Suit dairelerde bir adet iki kişilik aile yatağı, bir adet açılabilir yatak olan L koltuk bulunmaktadır. Toplam 2 yetişkin + iki çocuk konaklayabilir.

1+1 BAHÇE SUİT DAİRELERDE KAÇ KİŞİ KONAKLAYABİLİR?

1+1 Bahçe Suit dairelerde bir adet iki kişilik aile yatağı, bir adet açılabilir yatak olan L koltuk bulunmaktadır. Toplam 2 yetişkin + iki çocuk konaklayabilir.

SUİT DAİRELERDE KİŞİ BAŞI FİYAT UYGULAMASI MI GEÇERLİ?

Hayır. 2+1, 1+1 Suit daire ve 1+1 Bahçe Suit dairelerde daire fiyatı uygulanmaktadır. Belirtilen kişi sayısı ve %10 üstü kişi adeti için tek daire fiyatı alınmaktadır.

SUİT DAİRELERDE 1 KİŞİ KALMAK İSTENİLDİĞİNDE ODA FİYATI MI UYGULANMAKTADIR?

1 Kişi konaklamalarda toplam oda fiyatının sadece % 75 oranında tutarı ödenmektedir. Örnek: 100 TL oda fiyatı x75 %= 75 TL ödenecek tutardır.

SUİT DAİRELERDE YEME - İÇME NASIL UYGULANIYOR?

Suit dairelerimizde yeme – içme, misafirlerimize ait olmaktadır. Suİt dairelerimiz özenle dizayn edilmiş konseptinde geniş mutfak ve yeni mutfak malzeme ve gereçleri mevcut bulunmaktadır.

TESİSİNİZDE SADECE SUIT DAİREMİ BULUNMAKTA. SADECE ODA HİZMETİ VERİLİYOR MU?

Tesisimiz sadece 2+1,1+1 Suit daire ve 1+1 bahçe Suit daireden oluşmaktadır.

GEZİ TUR PROGRAMLARI VAR MI?

Tesisimizin gezi ve tur kapsamında ücretli olarak, doğa, rafting, paraşütle atlama, nehir gezisi, Dalaman ve yuvarlak çay turları, kaplıca turları mevcut bulunmaktadır.

RESTORAN VE CAFE KISMI MİSAFİR KULLANIMINA AÇIK MI?

Evet, misafirlerimiz kendi içecekleriyle kullanım sağlayabilir.

HAVUZ BÖLÜMÜNDE ÇOCUK HAVUZU VAR MI?

Evet. Çocuklar için ayrı güvenlikli çocuk havuzu bulunmaktadır.

HAVA ALANI SERVİSİNİZ VAR MI?

Evet var. Hava alanından tesisimize gelecek olan misafirlerimiz özel aracımızla Hava alanından transferlerini otelimize sağlıyoruz. Aynı şekilde tatil bitiminde Havaalanına transferini ücretsiz şekilde sağlıyoruz.

ÇOCUKLAR İÇİN OYUN ALANI MEVCUT MU?

Çocuk misafirlerimiz için oyun parkı mevcut. Tesisimizin aynı zamanda mutlu çocuk projesinde, çocuk misafirlerimiz için etkinlikler yapılmaktadır.

SUIT DAİRE KİRALAMALARINDA ELEKTİRK VE SU GİDERLERİ KONAKLAYAN KİŞİYE Mİ AİT?

Hayır. Elektrik ve su giderleri misafirimizin konaklama dönemindeki tüm kullanımları tesisimize aittir. Ekstra bir ücret talep edilmez.

ERKEN REZARVASYON İNDİRİMİ UYGULANIYOR MU?

Evet uygulanıyor. Online web sitemizden yapacağınız erken rezervasyon indirimlerini takip etmeniz ve rezervasyon yapmanız yeterli olacaktır.

PLAJLARA ULAŞIM NASIL SAĞLANIYOR?

Dalaman bölgesi sınırları içersin de toplamda 11 adet koy ve plajlar yer almaktadır. Plajlara ve belirli koylara araç servisimiz bulunmakta, eşsiz koylarımıza tekne turları düzenlenmektir. (Tekne turları ücretli olup, plaj servisleri ücretsiz olmaktadır.)

TESİS İÇERSİNDE MARKET MEVCUT MU?

Evet. Tesisimizde ihtiyaçlarınızı karşılayacak marketimiz mevcut bulunmaktadır.

CANLI MÜZİK VAR MI?

Evet. Sezon döneminde haftanın iki günü canlı müzik ve etkinlikler yapılmaktadır.

TESİS BÜNYESİNDE ALKOL SERVİSİ YAPILMAKTA MI?

Tesisimiz alkol satış bulunmamakta. Dileyen misafirlerimiz alkol alımlarını kendileri yapabilmektedir. Alkol kullanım yasağımız yoktur.

BARBEKÜ ALANI KULLANIMI ÜCRETLİ Mİ?

Tesisimizin misafirlerini özel alanda kurduğu 4 adet büyük boy barbekü köşemiz ücretsiz olup, kullanım hakkı sadece misafirlerimize aittir.